Brány


Vjezdová brána samonosná
Posuvná samonosná brána je vyrobena na principu zasouvání rámu v ložiskových vozíčcích, které jsou ukotveny do předem zabetonovaného základu podél oplocení. Konstrukce brány je připravena pro osazení dřevěné, popřípadě jeklové výplně a to v provedení dle přání zákazníka. Výhodou tohoto systému je pohodlný provoz bez pojezdové kolejnice, celkově tichý a snadný chod brány.
Vjezdová brána posuvná
Posuvná brána je vyrobena na principu zasouvání rámu po pojezdovém břitu, který je ukotven do předem zabetonovaného základu. Konstrukce brány je připravena pro osazení dřevěné, popřípadě jeklové výplně a to v provedení dle přání zákazníka. Výhodou tohoto systému je nízká cena, minimální prostor nutný pro otevření brány a celkově tichý a snadný provoz.
Vjezdová brána otočná – dvoukřídlá
Otočná brána dvoukřídlá je vyrobena na principu dvou samostatných křídel, která jsou zavěšena pomocí kvalitních a správně dimenzovaných pantů na kotvící sloupky. Brána se standardně otevírá do pozemku, při použití vhodných el. pohonů je možné bránu otvírat i ven z pozemku. Provedení rámu je z válcových Fe profilů s povrchovou úpravou v základním antikorozním nátěru. Výhodou tohoto systému je nízká cena a celkově tichý a spolehlivý provoz.
Vjezdová brána otočná – jednokřídlá
Otočná brána jednokřídlá je vyrobena na principu samostatného křídla, které je zavěšeno pomocí kvalitních pantů na kotvícím sloupku. Sloupek je předem zabetonován do základu oplocení. Konstrukce brány je připravena pro osazení dřevěné, popřípadě jeklové výplně, dle přání zákazníka.
Vstupní branka
branka
Vstupní branka je vyrobena na principu samostatného křídla, které je zavěšeno pomocí kvalitních pantů na kotvícím sloupku. Sloupek je předem zabetonován do základu oplocení. Konstrukce branky je připravena pro osazení dřevěné popřípadě jeklové výplně dle přání zákazníka.

Galerie

Poptávka

[customcontact form=3]

Komentáře nejsou povoleny.